Recenze 2017

H. (via. e-mail)
Zdravím ,
chtěl jsem velice pochválit vaši dnešní akci, super organizace, sice jako nováčkovi trošku trvalo než jsem se zorientoval v mapě , ale cesty a vše ostatní super značené . Chtěl jsem se zeptat jestli bude nějaka tabulka nejlepších příchodů ? Posílám vám moje fotky co jsem po cestě 35 km pofotil :-) ukaž album můžete je když tak použit na strankách :-) .

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se Vám pochod líbil. Odkaz na Vaše fotoalbum jsme zveřejnili. Jeden z obrázků ukazuje trasování pochodu a celkovou trasu 43,83 km místo 35 km, kdy trasa vede i cílem. Doufáme, že je to způsobeno tím, že jste chtěl navštívit také překrásný Apollonův chrám s výhledem na značnou část Lednicko-valtického areálu (LVA) a zbytek krásného okolí LVA, a proto si trasu za cílem individuálně prodloužil již jako běžný turista :-) . K Vašemu dotazu uvádíme, že zveřejníme tabulku 10 nejlepších příchodů na trase 35 km a to v odkazu Historie 2017

H. S. (via. e-mail)
Dobrý večer, opět jsme byli dnes svědky úžasné akce – pochodu v LVA, procházela jsem Vaše stránky, nikde jsem nenašla, kolik osob se pochodu účastní, mohu se na toto číslo zeptat? Děkuji a přeji mnoho zdaru v dalších akcích.

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu. Část informací zveřejníme v odkazu Historie 2017 a část informací zašleme účastníkům přímo na jejich kontaktní e-mail, který nám uvedli v přihlášce.

Pavel J. (via. okno komentářů)
Děkuji organizátorům za perfektně připravenou akci v krásném prostředí. Původně mi ani nepřišlo, že prvních deset kilometrů z pětatřiceti nachodím v areálu zámku Lednice a nejbližším okolí, ale rozhodně to stálo za to. Nelituji puchýřů ani rozšlapaných bot a těším se na další ročník!

J. K. (via e-mail)
Dobrý den, pochodu se nemůžu zúčastnit a je mi to hrozně líto, protože jsem se na něj opravdu těšil. Moji medaili prosím předejte panu „jméno cenzurováno“, který mi medaili předá. Předem děkuji za vstřícnost a pochopení mojí situace, protože moje neúčast je zapříčiněna nečekaným úrazem.

Reakce organizačního štábu
Vážený pane J. K. děkujeme za zaslání e-mailu. V odkazu OCENĚNÍ je jasně uvedeno, že podmínkou výdeje pamětní medaile je (mimo jiné) zúčastnit se pochodu. Pokud bychom Vám medaili poslali po kamarádovi, bylo by to nespravedlivé vůči ostatním účastníkům, kteří pochod poctivě absolvovali. Vaše situace se zraněním je nepříjemná, nicméně medaile jsme nezúčastněným nikdy v minulosti nezasílali a ani v budoucnu to nehodláme dělat z důvodu dodržení principu spravedlnosti. Děkujeme za pochopení.

P. (via. e-mail)
Dobrý den ,
před pochodem jsem neobdržel balíček s občerstvením na cestu. Proč? Děkuji za odpověď.

Reakce organizačního štábu
Dobrý den, v propozicích pochodu nebyl výdej balíčku s občerstvením na cestu nikde slibován, ani zveřejněn. Účastníky považujeme za osoby svéprávné, které si podle vlastní chuti na cestu připraví vlastní občerstvení podle svých stravovacích návyků. Nejlepším občerstvením na cestě je totiž to, které si účastník sám nachystá podle vlastní chuti. Pokud bychom totiž vydávali paštiku a rohlíky, tak nám polovina účastníků napíše, že to bylo nevhodné. Pokud bychom vydávali balenou šunku, sýr a chleba, tak nám pro změnu napíše druhá polovina účastníků, že to bylo nevhodné. Pokud bychom vydávali čaj, tak nám polovina napíše, že by raději dostávali neperlivou vodu, pokud bychom vydávali neperlivou vodu, tak nám polovina napíše, že by raději dostávali perlivou vodu, nebo čaj.

Z. K.
Dobrý den ,
skvěle připravená akce. Byla jsem již po několíkáté a líví se mi to, že dodržujete zveřejněné propozice. Tedy až na jednu maličkost. Výdej účastnických karet jste psali od 7:00, ale výdej byl zahájem již v 6:52.

Monika. M.
Dobrý den všem, opět luxusní akce, výborný výběr trasy, neskutečná podívaná a opět suprová organizace, je vidět, že jste profíci :-) moc děkujeme všem co se podíleli a těšíme se na další ročník :-)

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu a na oplátku děkujeme za Vaši účast. I my se na Vás budeme příští rok těšit.

D. S. (via. e-mail)
Článek o pochodech, které byste neměli promeškat