Recenze 2019

Pro vkládání svých poznatků, dotazů, návrhů, doporučení nebo kritiky 9. ročníku nám prosíme zašlete e-mail, nebo použijte kontaktní okno ve spodní části hlavní stránky RECENZE.

Vojenský fond solidarity – www.fondsolidarity.army.cz/2018
Představujeme naše významné podporovatele v kalendářním roce 2018 – organizace, společnosti a firmy, od kterých Vojenský fond solidarity obdržel finanční příspěvek, popř. věcný dar určený k propagaci. Patří jim naše srdečné poděkování za to, že výrazně podporují finanční stabilitu fondu a tím nám umožňují nadále pomáhat vojákům a jejich rodinám v těžkých životních situacích.

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za zveřejnění našeho daru pro potřebné.

Monthy (via. e-mail)
Zdravím,
konečně! po 3 letech nové místo! Už bylo na čase :-) BTW .. parádně vybraná lokalita pro ročník 2019, troufám si říct že zatím nejlepší. Už se těším na CHKO B-K. Díky!

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu. Už v roce 2018 měl být pochod na jiném místě, ale z důvodů, které nebyly na naší straně a nebudeme blíže komentovat, jsme byli v roce 2018 velice rádi za „azyl na poslední chvíli“ který nám poskytl kemp Apollo.

Jan D. (via. příspěvky)
Děkujeme všem organizátorkám a organizátorům za včerejší pochod. Výběr nové lokality parádní, tradičně skvěle vybrané a připravené tratě, milí a příjemní lidé.
Nezbývá než se těšit na další ročník (náš 5).
S pozdravem Spolek přátel vojenské historie Maršovští hraničáři (ČS. legie na Rusi)
Nějaké foto z pochodu na naší spolkové FB stránce – www.facebook.com/marsovsti.hranicari

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu, i my se na Vás budeme těšit!

Radek K. (via. příspěvky)
Chtěl bych touto cestou poděkovat organizátorům pochodu za velmi zdařilou organizaci, pozitivně naladěné pořadatele na kontrolních bodech a perfektní výběr lokality na okraji Bílých Karpat. Pozitivně hodnotím i zlepšení ve značení jednotlivých tras oproti minulým ročníkům pochodu.

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu, trasy značíme standardním způsobem stejně již několik let, spíše se tedy dá říci, že došlo ke stržení méně pásek než jiné ročníky.

P. P. (via. e-mail)
Děkujeme, bylo to úžasné, ostatně jako vždycky. A i počasí přálo.