Recenze 2019

Pro vkládání svých poznatků, dotazů, návrhů, doporučení nebo kritiky 9. ročníku nám prosíme zašlete e-mail, nebo použijte kontaktní okno ve spodní části hlavní stránky RECENZE.

Vojenský fond solidarity – www.fondsolidarity.army.cz/2018
Představujeme naše významné podporovatele v kalendářním roce 2018 – organizace, společnosti a firmy, od kterých Vojenský fond solidarity obdržel finanční příspěvek, popř. věcný dar určený k propagaci. Patří jim naše srdečné poděkování za to, že výrazně podporují finanční stabilitu fondu a tím nám umožňují nadále pomáhat vojákům a jejich rodinám v těžkých životních situacích.

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za zveřejnění našeho daru pro potřebné.

Monthy (via. e-mail)
Zdravím,
konečně! po 3 letech nové místo! Už bylo na čase :-) BTW .. parádně vybraná lokalita pro ročník 2019, troufám si říct že zatím nejlepší. Už se těším na CHKO B-K. Díky!

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu. Už v roce 2018 měl být pochod na jiném místě, ale z důvodů, které nebyly na naší straně a nebudeme blíže komentovat, jsme byli v roce 2018 velice rádi za „azyl na poslední chvíli“ který nám poskytl kemp Apollo. S autokempem Lučina kde bude pochod v tomto roce není zatím žádný problém, takže doufáme ve stejně profesionální přístup jako v kempu Apollo.