Recenze 2011

Pětařicátníci Plzeň

Zdravím,
dovolte mi, Davide, abych Vám poděkoval za perfektní organizaci pochodu v Brně. Jako jedni z nejvzdálenějších účastníků jsme sice nemohli zůstat až do neděle, ale přesto jsme si tuto akci užili. Gratulujeme k ocenění od polské jednotky OSN jak Vám, tak i zástupci ČsOL. Přikládám Vám několik odkazů na stránky a dávám Vám tímto souhlas, abyste v případě zájmu mohl použít fotografie námi vytvořené pro Vaše publikování.
Článek zde
Fotogalerie zde

Asociace UN veteránů Polska ( www.skmponz.w.interia.pl ) – Andrzej KORUS
Časopis „Víra a mundůr“<

102. průzkumný prapor
Článek

KVH 43 p.pl. Brno
Zdravím,
pochod se nám velmi líbil, i když si dnes většina z nás „líže rány“ Jen tak dál a držíme palce do dalších (případných) ročníků.

Agent 367
Vážený pane nadporučíku,
dovolte, abych Vám tímto vyjádřil poděkování za organizování 1. vojenského pochodu V Brně a to jménem 151. ženijního praporu v Bechyni. Příslušníkům našeho praporu se trasa pochodu velice líbila a dle jejich vyjádření v roce 2012 přijedeme opět.

KVH 38. prapor hloubkového průzkumu
Tři členové 38. praporu se zúčastnili 1. vojenského pochodu v Brně. Jednalo se o pochod k výročí osvobození naší země v roce 1945. Čekalo nás třicet kilometrů pochodu v okolí Brněnské přehrady, se startem a cílem v autokempu Obora, za krásného slunečného počasí a za opravdu velké účasti vojáků napříč spektrem celé AČR, ale i ze zahraničí a také Aktivních záloh, KVH, Policie a dalších. Pořadatel připravil opravdu pěknou trasu se zajímavým profilem ve zvlněném terénu po zpevněných i nezpevněných cestách. Akce prověřila naši připravenost na delší pochody a ukázala, že zkušenosti z této akce se budou hodit i při dalších akcích naší skupiny.

SARKAN
Dobrý den,
děkujeme za zaslání dekretu a medaile, jsme potěšeni. Zároveň chci říci, že jsem ráda, že vznikl nápad uspořádat tuto akci. Příští rok, jehož se jistě zúčastním bude ještě lepší neboť jsme se obě strany dozvěděli drobnosti, jež se dají vylepšit. Přeji mnoho úspěchů, s pozdravem.