Recenze 2016

Máka H.
Dobrý den, tak už konečně zasílám video z pochodu

prap. Luděk Č.
Připojuji se ke kladným ohlasům této akce. Moc se nám líbilo nejen krásné prostředí, ale i organizace a výběr tras. Jedním slovem SUPER. Na viděnou při dalších pochodech.

Reakce organizačního týmu
Děkujeme za pochvalu. V žádném z ročníků bohužel nejsme schopni ovlivnit to jaké bude počasí. Příjemné počasí je tedy pouze příjemným benefitem :-)

ppor. Josef Franc
Vážení organizátoři, je tomu už pět let, kdy se k nám dostala informace o vašem vojenském pochodu a poprvé jsme na něj vyrazili. Už tehdy jsme byli nadšeni vaší organizací této sportovně – společenské akce, na které jsme měli možnost se potkat jak s „kolegy ve zbrani“, tak mnoha jinými přáteli. Letos je to již popáté, co se pochodu účastníme a musím vám opět vyseknout poklonu a poděkovat za perfektní organizaci, jak co se výběru tras týče, tak i příjemné a ochotné organizátory na trase i v cíli. Účastníme se již všech pochodů pod vaší značkou VOJCHOD, která je zárukou výborně organizované akce. Na viděnou na IPA pochodu, Pochodu české státnosti.. Za Policejní pochodovou skupinu Prostějov. ppor. Josef Franc

Reakce organizačního štábu pochodu
Děkujeme za pochvalu. To jak pochod vypadá nyní a jak se neustále vyvíjí je výsledkem hlavně toho, že nasloucháme názorům účastníků a pokud je to jakkoliv možné, snažíme se jim vycházet vstříc.

Roman S.
Díky za super sobotu!!! Organizace celé akce byla naprosto bezchybná! Asi jsem v životě nebyl na akci, kde by nebylo co vytknout…do včerejška! Super označení trasy (mapa spíš na památku, jinak nebyla potřeba), ;) Šel jsem poprvé, ale půjdu určitě zas! Ještě 1x díky a VELKÉ díky všem, co se podíleli na organizaci..spoustu příjemných a usměvavých lidí pohromadě! ;)

Honza F.
Vojenského pochodu jsme se letos s kolegy účastnili poprvé a klobouk dolu. Organizace perfektní, místo pochodu famózní a jako bonus skvělé počasí. Díky moc a těšíme se na příští ročník.

Jan D.
Děkuji za dnešní pochod. Nádherné prostředí, skvěle připravené tratě a bravurně zvládnutá organizace. Za rok na shledanou!

Michal
Super akce, počasí najedničku, lokace na dvě jedničky a hlavně super organizace děkujeme.

Milan B.
Dobrý den, již po třetí co jsem se zúčastnil Vašeho pochodu mohu pouze a jen chválit. Celému organizačnímu týmu patří díky. K Vaší otázce ohledně potenciálně nejmladšího účastníka pochodu, manželka byla v době pochodu ve 13tém týdnu těhotenství a jméno potomka bude Lucie ………
PS. Díky za umožnění oražení razítka i jinam než do Vašeho pochodového pasu :)

Reakce organizačního týmu
Omlouváme se že jsme nezveřejnili příjmení, ale netušili jsme jestli byla zpráva určena jen nám, nebo k celkovému zveřejnění a proto jsme raději příjmení nezveřejnili, abychom zachovali ochranu dat účastníků. Doufáme, že se nebudete zlobit.

Radomír S.
Dobrý večer,
tak jsme před hodinou dorazili zpět do západních Čech. Musím vám říct, že se nám pochod moc líbil, šli jsme trasu 30 km. Po turistických stezkách se šlo skvěle, vše bylo viditelně označeno, nebyla ani možnost zabloudit.. Měli jste to hezky zorganizované – muselo to dát strašně moc práce. Jen jedna připomínka, na mapu bych doplnil měřítko, aby se dala odhadovat vzdálenost na mapě, jinak byla jednoduchá a hezky přehledná. Doufáme, že nahrajete fotky na FB, ať se tam někde najdeme. Cvakli jste nás někde na začátku před CP3 myslím..
Ještě jednou moc díky, příští rok půjdeme zas!
Skupinka hasičů, policistů a servírek z Mariánskolázeňska :)

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za pochvalu. Fotografie nahrajeme na FB a samozřejmě je zveřejníme také přímo na těchto stránkách v odkazu Fotogalerie-2016

prap. Jan F.
Ahoj. Ještě jednou bych rád poděkoval za skvělý pochod a především, za famózní výběr místa konání.
Příští rok se určitě zúčastníme znovu.Na závěr posílám odkaz na pár fotek, co jsem cestou spáchal.
honza98.rajce.idnes.cz

Jirka H
Chlapi ze severu Čech. Prostě super. Děkujeme.

Monika M.
Byla jsem po páté a opravdu neskutečné… krásné prostředí, perfektní organizace, kemp skvělý zkrátka celkové zabezpečení na výbornou s hvězdičkou :-D byl to nádherný víkend díky Vám všem co jste tuto akci po celý rok zajišťovali, moc velké díky :-D
Líbilo se to moc i prckovi (rok a půl), který si také pěkně šlápl, a na pár hodin ho to i řádně unavilo i přes jeho neskutečnou energii a živost :-)
PS: viděla jsem v cíli, že rodiče odměnily své děti klasickou medailí na krk, kterou jim dopředu koupili, myslím, že by nebylo špatné za úplatu mít tuto možnost zakoupit pro dítě které se účastní :-D je to i pro ně pěkné ocenění :-) Ale chápu, že i tak toho máte na starosti spousty to jen postřeh jak byly ty děti šťastné :-) .

Reakce organizačního štábu
Děkujeme za zajímavý námět.

Drak
Davide , šest ročníků – šest placek , dík za dobrou trasu , perfektní organizaci , jen jedna věc by se dala vytknout a to ta dálka :-) , ale snad se nějaký ročník bude konat někde blíž . Takže ještě jednou dík a uvidíme se na státnosti . Drak

Reakce Davida
Díky za pochvalu. Nicméně pochvala patří spíše zbytku organizačního štábu a všem týmům.

Pavel N.
S místem pochodu jste mne potěšili. Pochod je vždy výborně připraven a rovněž lokality jsou naprosto skvělé.

Reakce traťových komisařů
Děkujeme za pochvalu. Celý organizační štáb se shoduje v tom, že letošní ročník se uskuteční zatím v nejkrásnějším prostředí za 6 let existence námi pořádané akce.

Karol B.
Ďakujem za super rýchlu reakciu a dovidenia v sobotu. Profesionalita je u vášho tímu vidieť na každom kroku.

Ján L.
Dal som si s hodnotením načas. Ale už v minulosti som napísal, že tomuto pochodu, resp. jeho organizátorom, nie je čo vytknúť.
Každý ročník pochodu je trať, ktorá je vždy niečím zaujímavá, až ľutujem, že som sa tohto pochodu zúčastnil len tretíkrát. Správna atmosféra. Logistickému zabezpečeniu (značenie trás, CP, strava) nie je čo vytknúť.
Zasa len musím napísať, že sú pochody, kde ich organizátori ukazujú, ako sa to nerobí, sú pochody, kde organizátori sa snažia, sú pochody, ktoré sú vzorom ostatným. Tento patrí medzi ne..

Reakce organizačního týmu
Děkujeme za pochvalu.

Zdeněk K.
V roce 2016 jsem na pochodu poprvé a byl jsem z něho nadšen. A tak mám dalších 9 ročníků před sebou. Jen tak dál páni organizátoři!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>