Recenze 2020

Pro vkládání svých poznatků, dotazů, návrhů, doporučení nebo kritiky 10. ročník nám prosíme zašlete e-mail, nebo použijte kontaktní okno ve spodní části hlavní stránky RECENZE. U příspěvků týkajících se doručení ocenění poštou pouze zdůrazňujeme, že k tomuto kroku bylo přistoupeno výjimečně z důvodu situace COVID-19, kdy bylo nutné absolvovat minimální trasu individuálně a absolvování trasy zpětně prokázat. Z dlouhodobého hlediska totiž medaile a diplomy poštou nezasíláme. Děkujeme za pochopení.

Avatar (via. e-mail) Dobrý den, dovolím si Vám poděkovat. I v tomto roce 2020 jste ukázali naprostou profesionalitu! Při první vlně covidu jste nabídli více než bylo nutné k našemu spokojenému rozhodnutí. Při druhé vlně jste opět všem vyšli vstříc a navíc se Vám podařilo i pochod realizovat. Klobouk dolů za to jak to děláte a vážíte si přihlášených. Moc díky a na shledanou příští rok.

J. B. (via. recenze) Dobrý den, dekret a medajle nám dorazili v pořádku a nepoškozené. Velmi si ceníme toho, že si s tím dáváte takovou práci. A těšíme se na příští rok. Děkujeme a zdravíme.

M. Z. (via. recenze) Pochod jsem absolvoval individuálně. Komunikace po celou dobu probíhala skvěle. Medaile a diplom dnes dorazily v pořádku. skvělá práce. děkuji. PS:Těším se na příští ročník v normálních podmínkách

V. S. (via. e-mail) Dobrý den, moc děkuji za zaslání medaile s diplomem. Vše došlo v pořádku, nepoškozené, bylo to perfektně zabalené a ochráněné. Ještě jednou Vám děkuji za vyřešení pochodu, za snahu, práci a námahu  kterou jste všemu věnovali. Snad příští rok už bude situace lepší a všichni se sejdeme na pochodu. V.S.

M. Z. (via. recenze) Pochod jsem absolvoval individuálně. Komunikace po celou dobu probíhala skvěle. Medaile a diplom dnes dorazily v pořádku. skvělá práce. děkuji. PS:Těším se na příští ročník v normálních podmínkách

V. C. (via. e-mail) Zdravím, došlo v pořádku vše co bylo odesláno. Jsem velmi spokojen s řešením nastalé situace. C*

R. S. (via. recenze) Dobrý den, dnes nám od Vás dorazila zásilka. Moc děkujeme a hlavně bychom chtěli poděkovat za velice kvalitní zabalení, vse dorazilo v pořádku. Těšíme se na státnost!

Reakce organizačního štábu Těšíme se na všechny!

J. S. (via. e-mail) Dobrý den, děkuji za zaslání medaile a diplomu. Zasilka přišla v pořádku nepoškozená. Myslím, že Vámi navrhované varianty řešení situace, kterou nikdo nepředpokládal, mohla uspokojit každého přihlášeného a každý si mohl zvolit co mu vyhovuje. Já jsem spokojený a těším se na podzimní pochod. J.S.

Reakce organizačního štábu Množství a rozličnost nabízených variant bylo naším cílem, … aby si každý mohl vybrat, to co mu/jí vyhovuje, nikoliv abychom striktně nabídli pouze jednu, nebo dvě varianty, z nichž by ani jedna nebude vyhovovat. Těšíme se na Vás v září!

S* (via. e-mail) Dobrý den, dnes pošta doručila dekrety a medajle. Vše je v pořádku a nepoškozené. Je úžasné, že si s námi dáváte takouvou práci. Děkujeme a zdravíme. S*

Reakce organizačního štábu Náš zákazník, náš pán :-) . Těšíme se na Vaši účast v příštím roce.

Š. Č. (via. e-mail) Dobrý den, dnešního dne mi byl doručen Vámi zaslaný balík s pamětní medailí, certifikátem i pochodovým pasem. Děkuji Vám za opravdu pečlivé zabalení díky kterému přišla zásilka naprosto v pořádku a nepoškozená.

Reakce organizačního štábu Jedná se o zaslání v rámci individuální trasy z důvodu COVID. Se zasíláním medailí mimo individuální trasy nebudeme začínat a děkujeme všem ostatním za pochopení. Těšíme se na Vaši účast v příštím roce.

Zdeňka C. (via. e-mail) Dobrý večer. V příloze posílám závaznou objednávku na Vojenský pochod. Na tento pochod se moc těším. Pochod je v krásném terénu se SUPER organizací. Tímto Vám chi také vyjádřit své poděkování. S přáním hezkého večera.

Reakce organizačního štábu Děkujeme za pochvalu. Těšíme se na Vaši účast.