Recenze 2015

Nejkrásnější video od „Marcela Alexa“
Kliknutím na odkaz zobrazíte video. V běžné i HD kvalitě.

zdroj: „ČT 24, Zprávy v 16, Česká televize, Brno, 2015″
Kliknutím na odkaz zobrazíte Zprávy v 16. Čas reportáže od 10:30 do 12:20 minut.

zdroj: „ČT 24, Zprávy ve 12, Česká televize, Brno, 2015″
Kliknutím na odkaz zobrazíte Zprávy ve 12. Čas reportáže od 13:16 do 14:34 minut.

zdroj: „www.army.cz, Ministerstvo obrany ČR, 2015″
Kliknutím na odkaz zobrazíte článek

zdroj: „HRANICKÝ deník.cz, Hranice, 2015″
„Jsem rád, že organizátor nejnavštěvova­nějšího Vojenského pochodu Česká republika nám vyšel vstříc a stal se partnerem IPA pochodu. Domnívám se, že právě toto pořadatelské partnerství je účastníkům pochodu garantem vysoké kvality sportovní akce, …“
Kliknutím na odkaz zobrazíte celý článek.

Jakub K.
Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za pěkný sobotní pochod. Super organizace a pečlivě označené trasy. Pěkná práce!

Jozef L.
Dobry den. Vcera 9.5.15 sme sa s 11 rocnym synom zucastnili na vojenskom pochode v Brne. Organizacia na vysokej urovni. Krasna trasa a dobre vyznacena. Pocasie tiez vyslo. Dakujeme.

por. Monika M.
Děkuji moc za realizaci Vašich pochodů, já se zúčastnila po čtvrté, a je to každým rokem super, krásná procházka, která se dala zvládnout i s kočárem. Jsou to krásné trasy a chválím i značení, nemělo to chybu těšíme se na příští rok :-)

Reakce traťových komisařů
Děkujeme za pochvalu i když jsme si nebyli úplně jisti jestli byl kopec před kontrolním bodem CP2 úplně lehce zdolatelný s kočárkem. Proto jsme dávali na Facebook i upozornění, že je potřeba s sebou mít právě onoho pomocníka pro tuto část trasy, který s kočárkem pomůže. Na ostatních částech tras 11 a 20 km jsme se při výběru tras na konci roku 2014 setkali s rodinami, které s sebou měly kočárky a proto jsme tuto část oprávněně považovali za zdolatelnou s kočárkem. Hlavní je, že jste spokojení. Těšíme se na Vaši příští účast.

Major Wilfried T.
Hello! I want to say you THANK YOU! For this very well march! It was a good Day and we enjoy this march! Thank you and I hope we will do it next year again!

Drak
Davide další super akcička a pátý kousek doma, trasa byla super , a už se těšim na další. Chybka byla že tam zavírali stánek tak brzy. Držim palce ať ti tyto akce vychází dál. A ať je účast čím dál vyšší. Dík Drak

Reakce
Ahoj, moc díky. Pochvala spíš než mě patří organizačnímu štábu, který má na realizaci akce hlavní zásluhu. Co se týká „stánku“ tedy restaurace u prezentačního místa – byl čas uzavření stanoven pronajímatelem areálu Riviéra. Příští ročník se pokusíme domluvit, aby byla součástí opět jako v předchozích letech i tradiční „pasta party“, která byla samozřejmou součástí 1. – 4. ročníku.

Nikolaj M.
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat organizátorům za zvládnutou organizaci pochodu. Krajina byla pěkná, počasí příjemné, terén přiměřený a organizace vynikající. Dále bych chtěl poděkovat za poctivost nálezců – příbuzný zapomenul u restaurace na startu-cíli dekret i s medailí. Organizátoři zabezpečili vrácení tohoto ocenění poštou na moji adresu a já to předal majiteli, který byl velmi šťastný a prostřednictvím mé osoby také děkuje organizátorům. Jediná věc, která trochu manželce zkazila náladu bylo to, že nabízené ubytování v motelu Favorit bylo z hlediska pořádku otřesné (prach, špína, neuklizeno). Bylo by vhodné příště prověřit reálný stav zabezpečení ubytování. Jinak ještě jednou děkuji organizátorům za příjemný pochod.

Reakce
Dobrý den, děkujeme za  pochvalu, ale i kritiku služeb nabízených Motelem Favorit. Námi každoročně zveřejněné ubytování je rychlý souhrn jak laciného, ale i blízkého ubytování (různé ceny a různá vzdálenost od prezentačního místa). Za kvalitu ubytování vždy ručí provozovatel, a proto máte nesporné právo v případě nespokojenosti provést u provozovatele reklamaci a žádat nápravu, stejně jako kdekoliv jinde, kde se ubytujete. Při prohlídce dvou chatek (před zveřejněním možnosti ubytování) jsme neshledali žádná pochybení a byli jsme ubezpečeni, že budou chaty v pořádku připraveny. Pokud provozovateli ubytovacích služeb platíte za ubytování, neváhejte za svoje peníze požadovat i odpovídající kvalitu. Příští rok se na Vás těšíme.  

Kamil P.
Dobrý večer,
na pochod se těšíme, dle mého názoru je to jeden z nejlépe organizovaných u nás.

Reakce realizačního týmu
Děkujeme za Vaši pochvalu organizace. Jistě jste si všiml, že daná akce se postupem času vyvíjí a zlepšuje (doufáme, že stále lépe a lépe) a naším hlavním cílem je spokojenost maxima účastníků. Jsme živou organizací, která vnímá nejen pochvaly, ale i žádosti, nebo kritiku a návrhy účastníků a zároveň postupně začleňujeme do našeho týmu experty na různé oblasti celkové organizace. Pochod proto z našeho pohledu není akcí organizátorů, ale hlavně akcí vytvářenou samotnými účastníky, kteří pochod postupně sami vyvíjejí a zlepšují. Různé poznatky zaslané před akcí / po akci jsou proto pro nás důležité. Díky tomu (a přesto, že máme nastaveny vnitřní mechanismy kontroly kvality loga VOJCHOD interními nezávislými kontrolami a audity) se tak každý účastník pochodu stává nepřímo členem organizačního štábu, který pro nás vytváří nezávislý audit, nebo kontrolu kvality.

zdroj textu web: „http://www.specnaz.cz/forum/“
Dotaz na webu položen od MCzbiro
„Ahoj, nevíte někdo, jestli existuje nějaký informační server nebo něco, kde bych si mohl najít, kde a jaké jsou voj. pochody“ …
Odpověď od JAG68
„Začal bych určitě u jednoho z těch lepších (mohu doporučit !): http://www.vojenskepochody.cz/“ ……..
„EDIT:
Pro začátek určitě vol ty pochody, co mají již nějakou tradici – viz. první odkaz – obvykle se vyznačují již zvládnutou organizací. To takové ty jednorázovky můžou (a nemusí) být lepší / horší.“

Reakce organizačního štábu VOJCHOD na toto vyjádření
Jsme více než rádi, že účastníci Vojenského pochodu ČR včetně JAG68 nás v porovnání s ostatními akcemi, dlouhodobě vnímají jako akci „se zvládnutou organizací“, kterou doporučují dalším zájemcům a zároveň označují jiné akce jako „jednorázovky“. Kladná hodnocení a spokojenost účastníků jsou naším hlavním cílem na prvním místě. Zároveň děkujeme účastníkovi JAG68 za jeho hodnocení. Veškeré akce, které splňují známky kvality VOJCHOD přitom naleznete kromě www.vojenskepochody.cz také na www.pochody.eupochod.ipacz.cz .