DOPRAVA A PARKOVÁNÍ

Doporučené (nikoliv přikázané) místo parkování vozidel a motocyklů od 25. do 26. 9. 2020 – ukaž parkovací plochu na mapě
Parkujte prosíme zodpovědně, aby byla plně využita kapacita plochy a zároveň jste neblokovali svým vozidlem jiného účastníka. Parkovací poplatek nebude vybírán, přesto prosíme všechny účastníky aby, pokud mají možnost, slučovali svůj příjezd se svými přáteli a minimalizovali tak počet zaparkovaných vozidel. Za zaparkovaná vozidla zodpovídá provozovatel kempu, kterému je za zaparkovaná vozidla placen parkovací poplatek ze strany pořadatelů akce.

Autobusem nebo vlakem do obce Lednice a pak pěšky:
Ať už jedete autobusem, nebo vlakem odkudkoliv, je pro Vás prvořadé dostat se do obce Lednice. Následně se dostavte do kempu pěšky – ukaž cestu na mapě.

 

 

…………………………………………………………………………..
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu všech poskytnutých údajů.

Veškerý obsah uvedený na těchto stránkách od roku 2011 je chráněn autorským právem v souladu se zákonem 121/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a není povoleno jejich kopírování a/nebo užití pro propagaci jiných akcí. Autor dává souhlas s jejich dalším užitím jen pro účely propagace této akce. Výjimky jsou vyhrazeny. „VOJCHOD MILARCH“ ®, “Vojenský pochod Česká republika“ © a „Mezinárodní vojenský pochod“ © jsou chráněné autorským právem.